Привітання завідувача кафедри соціології, філософії та права з Днем Конституції колег Академії, кафедри соціології, філософії і права та студентства ОНАХТ

для кафедры День Конституции 300 х 200

Шановні колеги!

Двадцять один рік тому, 28 червня 1996 року, незалежна Україна здобула Основний Закон, який об’єднав традиційний світогляд українців до прагнення і бачення свого народу в геополітичному масштабі.

Ухвалення Конституції України закріпило правові основи незалежної держави, її суверенітет і територіальну цілісність і стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, а також сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Народ України по праву пишається тим, що конституційні традиції притаманні нашій країні з давніх часів, адже саме український народ першим в Європі створив конституцію, відому під назвою «Конституція Пилипа Орлика» (1710 рік).

І в День Конституції незалежної України ми з гордістю говоримо: ми, громадяни своєї держави, докладемо всіх зусиль для того, щоб наша правова демократична держава динамічно розвивалася, займаючи гідне місце в світовому співтоваристві і в наших серцях.

Зі святом! З Днем Конституції!

Г.В. Ангелов, завідувач кафедри соціології, філософії та права ОНАХТ