Клуби юних дослідників

 Фото0992Філософський клуб «Логос».

Символіка клубу – сова, що  уособлює мудрість у стародавній Греції і смерть у стародавньому Єгипті (стародавні єгиптяни вважали смерть як перехід до щасливого, безхмарного, гармонійного існування).

Керівництво університету і кафедри надало для функціонування філософського клубу приміщення – аудиторію А-309, що являє собою балкон, тому у нас завжди радісно, тепло і креативно. На нашому балконі все зроблене руками студентів – вишивки, малюнки, вироби… Крім того, там ми тримаємо численні грамоти від керівництва Академії за творчу роботу нашого клубу.

Що є об’єктом дослідження студентів і аспірантів – членів клубу? ФІЛОСОФІЯ як сфера інтелектуальної діяльності, що досліджує загальне в системі «СВІТ – ЛЮДИНА». Як писав Ф.Ніцше: «Философия открывает человеку убежище, куда не проникает никакая тирания, долину внутреннего мира, лабиринт сердца, и это раздражает тиранов».

Що виступає метою роботи клубу? Освіта, особисте зростання, вдосконалення членів клубу через розвиток їх творчих, пізнавальних і духовних потенцій.

Як працює наш клуб? Ми реалізуємо дії за двома напрямами: колективний та індивідуальний. Професори, доценти і викладачі кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ читають лекції, проводять творчі семінари з філософських проблем, актуальних для студентів і аспірантів Академії. Наприклад, про смерть, безсмертя і сенс життя людини, про філософію любові і дружби, про взаємини людини і природи, людини і суспільства, людини з саою собою – рефлексії тощо. Члени клубу дискутують по цих темах у спробах отримання розуміння себе і навколишнього людини світу.

Деякі члени філософського клубу приходять на індивідуальні консультації з приватних проблем конкретних життєвих ситуацій і «віч-на-віч» отримують сеанс філософського консультування актуальних питань їхнього життя. Ми запрошуємо всіх думаючих і шукаючих себе хлопців і дівчат! Приходите, ми допоможемо вам знайти себе і змінитися в бажаному для вас напрямі – стати мудріше, спокійніше, креатівніше!!!

Керівник клубу к.ф.н., доц. Шевченко Г.А.