Т.С. БОТІКА, Г.А. ЧЕРНЯК: насильство – аспекти проблеми, відповідальність, шляхи уникнення

29 листопада 2021 року для студентів факультету ТВіТБ Одеського національного технологічного університету викладачі кафедри філософії та права Т.С.Ботика та Г.А.Черняк провели бесіду: насильство – аспекти проблеми, відповідальність, шляхи уникнення.

Захід пройшов у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Студенти ознайомились з суттю поняття насильства як негативного явища та познайомилися  з «інструментами» для боротьби з ним.

Викладачі нагадали, що  дати початку та завершення акції «16 днів проти насильства» не випадкові – вони поєднують 8 важливих дат: від 25 листопада – Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок до 10 грудня – Міжнародного дня прав людини. Ці заходи покликані привернути увагу до проблем насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та будь-яких проявів дискримінації.