24 листопада 2021 року, викладачами ЦК суспільно-гуманітарних дисциплін  ВСП «Одеський технічний фаховий коледж» Одеського національного технологічного університету Мирошниченко В.О., викладач вищої категорії, Чеботар Н.Е., викладач вищої категорії, Рощіною-Боговик Ю.О., викладач вищої категорії, Спірженко Р.І., викладач вищої категорії для студентів 1 – 4 курсів коледжів, які входять до складу Одеського національного технологічного університету була проведена Третя щорічна, міжвузівська, історична науково-практична конференція студентської молоді за темою «Голодомор 1932 – 1933 років: втрати української нації».Мета конференції: знайомство студентів з сутністю та значенням голоду та Голодомору для Одеси та України. Конференція присвячена річниці Голодомору.

З доповідями виступили:

– Вступне слово: «Голод та голодомор в Україні в І половині XX ст.»  Мирошниченко В.О.

– Загальна характеристика Голодомору у 1932-1933 рр. Геденко М.А., гр. 2 ОБ-03, ВСП «ОТФК ОНТУ».

–  Вкрадене дитинство Броцька А.О., гр.1 Тз-21, ВСП « МТФК ОНТУ»

–  Голодомор – сторінки трагедії українського народу. Подолання класового супротиву. Гарас С.Я., гр. КП-181 ФКПАІТ ОНТУ,

– Правда про Голодомор» (Іноземні журналісти про Голодомор.

Тюртюбек У.М., гр. 2 20-075 «ВСП  КНТІІС ОНТУ»,

– Голодомор як наймасштабнійший Геноцид в історії. Іванова М.В., 3 МК-19, ВСП «ОТФК ОНТУ»

-Заключне слово. Черняк Г.А. к.і.н., доцент кафедри соціології, філософії і права ОНТУ.

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Голова – Мирошниченко Віктор Олексійович, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, голова ЦК «ОТФК ОНТУ».

Члени оргкомітету:

– Кічук Олена Миколаївнавикладач вищої кваліфікаційної  категорії, викладач-методист, «МТФК ОНТУ».

– Левчук Тамара Григорівна – викладач вищої кваліфікаційної  категорії, методист ФКНТІІС ОНТУ.

– Виходцевська Юлія Олександрівна – викладач вищої кваліфікаційної категорії ФКПАІТ ОНТУ,

– Рощіна-Боговик Юлія Олександрівна – викладач вищої категорії ВСП «ОТФК ОНТУ»

– Чеботар Наталія Евгеніївна – – викладач вищої категорії «ОТФК ОНТУ»

Склад журі:

Черняк Г.А., к.і.н., кафедра Соціології, філософії та права ОНТУ

Петровський Є.П., к.і.н., кафедра Історії України,

ОНУ ім. І.І. Мечнікова

Мирошниченко В.О., голова обласної методичної комісії викладачів соціальних дисциплін та правознавства ЗФПО Одеської області .