Дружкова І.С.: «Європейські цінності в українській освіті»

28-29 травня 2021 року доцент Дружкова І.С. брала участь у роботі Міжнародної конференції «Європейські цінності в українській освіті» на базі Запорізького національного університету. Вкрай важливим є подібний формат конференцій, коли збираються науковці різних спеціальностей, які досліджують цю тематику, але з різних боків.

На Пленарному засіданні виступили: Михайло Винницький, керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення вищої освіти; Ієн Гедд, професор університету Бат-Спа, Великобританія; Ірина Сікорська, членкиня Національної команди експертів із реформування вищої освіти; Мар’я Нестерова, професорка Національного педагогічного університету імені Драгоманова. Секція завдяки Русудан Махачашвілі пройшла жваво, та більше нагадувала живе спілкування.

29 травня пройшли тренінги та воркшопи за вибором учасників. Олена Тупахіна, Катерина Василина, Олександра Ніколова, Станіслав Черкасов: тренінг «Ціннісно-орієнтований підхід у викладанні дисциплін гуманітарного циклу», також Катерина Сіріньок-Долгарьова, Юлія Любченко: воркшоп «Медіаграмотність у середній і вищій освіті: ціннісний вимір».