Викладачі кафедри соціолоігї, філософії і права взяли активну участь у засіданні Ради з гуманітарної освіти та виховання ОНАХТ

16 жовтня 2020 року на черговому онлайн засіданні РГОіВ ОНАХТ активну участь взяли викладачі кафедри соціології, філософії і права: старший викладач Осадча І.А., яка розповіла про проблеми правової освіти в сучасних умовах, а також порядок проведення місцевих виборів в Україні 25 жовтня 2020 р., та доцент Черкаський А.В., який надав інформацію про підсумки онлайн-конференції «Менеджмент Mental health сервісів в закладах вищої освіти».

Крім того, згідно до порядку денного проректор з НПтаВРСПОіС Кананихіна О.М. підвела підсумки XIII Всеукраїнської конференції молодих учених, аспірантів і студентів з міжнародною участю «Проблеми формування здорового способу життя у молоді».