І.С.Дружкова: Деякі сторінки розвитку інтелектуальній власності крізь призму гендерного знецінення

Доповідь за темою: «Деякі сторінки розвитку інтелектуальній власності крізь призму гендерного знецінення» була зроблена доц. Дружковою І.С. ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ ТА ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД» була проведена у дистанційному режимі на базі кафедри філософії та суспільних наук історичного факультету ТНПУ 19.06.2020

Основні тематичні напрямки роботи конференції: Цінності як визначальна характеристика людського буття: історія і сучасність. Аналітика суспільних процесів: аксіологічний вимір.  Історичні аспекти ціннісних параметрів української культури. Християнські цінності: історична пам’ять та сучасний досвід. Ціннісні орієнтири шкільної освіти та методичні аспекти вдосконалення навчально-виховного процесу.

Дякую організаторам за надану можливість участі у конференції такої якості.  Це впершу чергу декан історичноо факультету Володмир Місько, Анатолій Грирорук, Наталія Морська. Всі доповідачі зробили змістовні та цікаві доповіді – Ганна Зварич, Галина Фальфушинська, Йосип Герега, Юрій Калиновский, Ольа Дольська, Галина Поперечна.