ІСТОРИЧНИЙ ФОРУМ «ПАМ’ЯТЬ І ПЕРЕМОГА»

Рада з гуманітарної освіти та виховання ОНАХТ, кафедра соціології, філософії і права та  Рада ветеранів ОНАХТ  проводять історичний форум «ПАМ’ЯТЬ І ПЕРЕМОГА», присвячений 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Організаційний комітет форуму:

Голова – Кананихіна О.М., канд. техн. наук, доцент, проректор ОНАХТ.

Заступник голови – Соловей А.О., канд. істор. наук, доцент, зав. кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ.

Технічний редактор Турпурова Т.М., канд. техн. наук, доцент, зав. відділом організаційно-виховної роботи ОНАХТ.

Наукові керівники: Ботіка Т.С. – канд. істор. наук, ст. викладач кафедри СФіП Мамроцька О.А. – канд. істор. наук, ст. викладач кафедри СФіП.

Програма форуму:

1. НАЦИЗМ – ЗАРОДЖЕННЯ ТРАГЕДІЇ Лісник В., студентка ф-ту ТтаТХПіПБ, Мілютін С., студент факультету ТЗіЗБ, Сухінова Д., студентка факультету ТЗіЗБ.
  2. ПОЧАТОК ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ Лісник В., студентка ф-ту ТтаТХПіПБ, Севастьянов В., студент факультету ММіЛ.
  3. ВІЙНА НІМЕЧЧИНИ ТА ЇЇ СОЮЗНИКІВ ПРОТИ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ ТА ДЕРЖАВ АНТИГІТЛЕРІВСЬКОЇ КОАЛІЦІЇ

Лісник В., студентка ф-ту ТтаТХПіПБ, Соколенко В., студент факультету ММіЛ, Гальчук Д., студент факультету ТтаТХПіПБ.

Детальну інформацію про роботу форуму читайте на сайті Студентське життя https://studlifeod.onaft.edu.ua