Підсумки конкурсу есе на тему «Що я знаю про день визволення Одеси 10 квітня 1944 року від нацистської окупації»

10 квітня 2020 студенти факультету ММІЛ взяли участь в конкурсі написання есе на тему: «Що я знаю про день визволення  Одеси 10 квітня 1944 року  від нацистської окупації»

Конкурс, в дистанційному форматі, провела викладач кафедри соціології, філософії та права Черняк Г.А.

-В своїх роботах студенти показали не тільки знання історії визволення Одеси, але і багато студентів висловлювали особисте ставлення до героїчних вчинків кожного, хто брав участь у визволенні міста – прокоментувала Галина Черняк.

Кращими роботами визнані роботи студентів груп ЕМ 261 Гарбуз Таісії, Дмитрієва Євгенія, Загорської Катерини, Ізотової Марина, Сівакової Дарьї, Тестової Олександри, Тимошенко Валерії.

Так само в конкурсі взяли участь студенті группі МЗХ 16. Кращі работи написали студенті Добрін Вадим, Корчовий Сергій, Плісюк Дмитро.