Профорієнтаційний напрямок – ОНАХТ

Сьогодні, 21 лютого 2020 року викладач кафедри соціології, філософії і права Черняк Г.А. зустрілась з учнями Одеської загальноосвітньої школи № 78 з питань профорієнтаційного вибору майбутньої професії   учнями 9-х та 11 класів.  Г. А. Черняк ознайомила школярів  за якими спеціальностями готують фахівців коледжі Академія, та Одеська національна академія  харчових технологій, з умовами вступу  та навчання у ОНАХТ. Також, на прохання учнів, їм була дана невелика консультація з питання як обрати професію, на що орієнтуватися при даному виборі.

• Вибір професії – це дуже важлива подія в житті кожної людини. Але яку б професію ви не вибирали, вам завжди знадобляться знання, отримані в школі. Тому постарайтеся вже зараз визначити область ваших інтересів, більше читайте, набирайтеся досвіду і знань – сказала по закінченню зустрічі Галино Черняк.