Науковців Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна ознайомили з унікальністю нової сучасної лабораторії ОНАХТ

Як відомо, 17 грудня 2019 р. в Одеській національній академії харчових технологій відкрилася нова «Навчально-наукова лабораторія цифрових технологій автоматизації та електроприводу», створена виробничою фірмою «S-Engineering» на основі обладнання концерну Siemens AG. Ця лабораторія відноситься до інституту Комп’ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» і створена на базі кафедри електромеханіки і мехатроніки в ауд. Б-209.

Можливості лабораторії унікальні, оскільки в ній зосереджений значний обсяг програмного забезпечення та устаткування, який надасть студентам великий досвід роботи з сучасним обладнанням.

Захід відвідала к.і.н., стар. викл. кафедри соціології, філософії і права Ботіка Т.С.