Факультет ММіЛ на профорієнтаційній зустрічі з учнями гімназії № 5 м. Одеси

11 грудня 2019 року в гімназії № 5 Одеської міської ради Одеської області відбулась зустріч з учнями фахівців різних факультетів Одеської національної академії харчових технологій  з питань ознайомлення з особливостями вступу та навчання в Академії. На профорієнтаційної зустрічі з учнями гімназії факультети Академії представляли: факультет менеджменту, маркетингу і логістики –Черняк Г.А.; низькотемпературної техніки та інженерної механіки -Баланов Д.А.;  комп’ютерних систем та автоматизації – Муратов В.Г.; комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту – Рибаков Б.О.; нефті, газу та екології – Мадани М.М, та Прилуцький В.О.; економіки, бізнесу і контролю – Магденко С.О.

Організувала зустріч фахівців Академії з учнями гімназії №5 м. Одеси старша інспекторка відділу організаційної роботи Центру маркетингу та реклами ОНАХТ  К.Д. Лазука.