Рада Одеського технічного коледжу ОНАХТ обрала нового директора

11 грудня 2019 року в Одеському технічному коледжі ОНАХТ пройшли збори колективу коледжу, в роботі якого взяли участь члени Ради коледжу, в.о. директора коледжу А.В. Коваленко і ректор ОНАХТ Єгоров Б.В.

Учасники зборів ознайомилися з програмою кандидата на  посаду директора закладу вищої освіти відокремленого структурного підрозділу Одеської національної академії харчових технологій «Одеського технічного коледжу», яку представила Лілія Вікторівна Іванова.

Іванова Лілія Вікторівна –  голова комп’ютерних технологій і програмної інженерії, завідувач кафедри Комп’ютерної інженерії Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій. В 2001 р.- закінчила Одеський державний політехнічний університет за спеціальністю – програмне забезпечення автоматизованих систем, спеціаліст з комп’ютерних наук. Кандидат технічних наук, спеціальність – системи автоматизації проектувальних робіт. Народилась в Одесі 24.10.1978.

Колектив коледжу рекомендував Раді коледжу обрати Лілію Вікторівну Іванову на  посаду директора закладу вищої освіти відокремленого структурного підрозділу Одеської національної академії харчових технологій «Одеського технічного коледжу».

Рада Одеського технічного коледжу більшістю голосів проголосувала за обрання на  посаду директора закладу вищої освіти відокремленого структурного підрозділу Одеської національної академії харчових технологій «Одеського технічного коледжу» Л.В. Іванової  і звернулась до ректора Академії Єгорова Б.В. підписати контракт з Іваново. Л.В. терміном на 5 років.

Колектив кафедри соціології, філософії і права щиро вітає Лілію Вікторівну Івановуз обранням на посаду директора закладу вищої освіти відокремленого структурного підрозділу Одеської національної академії харчових технологій «Одеського технічного коледжу» і бажає плідної роботи в справі підготовки високопрофесійних фахівців.