Доцент Дружкова І.С. виступила офіційним опонентом на засіданні спеціалізованої вченої ради у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г. Сковороди

29 листопада 2019 року відбувся захист дисертації Михайлова Олександра «Внесок дворянства Бессарабської губернії  в становлення та розвиток кредитно-банківської системи регіону (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.053.01 у Державному вищому навчальному закладі «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Науковий керівник: доктор історичних наук, професор Циганенко Лілія Федорівна, Ізмаїльський державний гуманітарний університет,  професор кафедри української і всесвітньої історії та культури,  проректор з наукової роботи.

Офіційні опоненти:

доктор історичних наук, професор Довжук Ігор Володимирович, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», професор кафедри документознавства;

кандидат історичних наук, доцент  Дружкова Ірина Сергіївна, Одеська національна академія харчових технологій, доцент кафедри соціології, філософії та права.