Круглий стіл «Сучасні політичні ідеології: актуальність політичного вибору та соціальна підтримка в Україні»

20 листопада 2019 року студенти ГН-429 під керівництвом викладачів кафедри соціології, філософії і права Дмитрашко С.А. та Стояно О.О. провели круглий стіл «Сучасні політичні ідеології: актуальність політичного вибору та соціальна підтримка в Україні». Дискусію відкрив завідувач кафедри Соловей А.О., зазначивши актуальність раціонального осмислення політичного процесу і підкресливши роль цінностей як регуляторів діяльності, особливо в кризових ситуаціях. О.А. Стояно ґрунтовно розкрила формування теорій та їх вплив на формування політичних ідеологій. С.А. Дмитрашко  проаналізувала зміни в політико-ідеологічній сфері в ХХІ ст. і запропонувала поміркувати над питаннями: що буде визначати розвиток політичної системи – великі ідеї чи політичний процес. Студенти представляли і міркували над ідейними системами консерватизму/неоконсерватизму; лібералізму/соціального ліберталіанства; соціал-демократії (Ткачук М., Єленіч К., Бойко Є.). Група є інтернаціональною, тому було надзвичайно цікаво дізнатися політичну історію і сучасний стан в Азербайджані (Махмудов Х.) та колишньої лівійської джамахерії (Сіні С.). Онищенко В. розглянув пропаганду як спосіб управління. Застосувавши сценарний метод , студенти прийшли до висновку, що якісна політика поєднує цінності, віру, переконання і маркетинг, новітні методи залучення людей до політики, наприклад, таргетовані меседжі.