Студентська науково-практична конференція, присвячена 75-й річниці звільнення України від нацистської окупації та 78-й річниці героїчної оборони Одеси

29 жовтня 2019 року у приміщенні музею-меморіалу героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї за участю студентів і викладачів кафедри соціології, філософії і права, Інституту культури та мистецтв ОНАХТ пройшла студентська науково-практична конференція, присвячена 75-й річниці звільнення України від нацистської окупації та 78-й річниці героїчної оборони Одеси.

Активну участь у підготовці та роботі конференції взяли: завідувач кафедри соціології, філософії і права, доцент Соловей А.О., к.і.н., викладач Ботіка Т.С., к.і.н., викладач Мамроцька О.А., заступник директора Одеського історико-краєзнавчого музею з наукової роботи Слюсар Ю.О.; а також студенти ОНАХТ: Федоренко К., Батогівська В., Доба М., Цибаньов О., Коваленко О., Пєткова А., Дереновська Н., Зайцева А., Шерепера А., Станєва А., Заславський Є., Градинар А. та Комишан О.