15-16 жовтня 2019 року в ОНАХТ відбулась VП міжнародна науково-практична конференція «Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку ХХIстоліття». Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Одеська національна академія харчових технологій, Навчально-науковий інститут прикладної економіки і менеджменту ім.Г.Е. Вейнштейна.

Конференція проходила у вигляді пленарних засідань та наукової постерної сесії.

У наукової постерної сесії прийняли участь викладачі кафедри Черняк Г.А., Петракова Є.Р,, та Мордовець М.В.

З стендовими доповідями на конференції прийняли участь викладачі кафедри соціології, філософії і права: Соловей А.О., Ботіка Т.С.. Мамроцька О.А.,Шишко О.Г., Орлова В.О.,Лар’яновський І.С., Черкаський А.В., Мельник Ю.М., Тодорова С.М., Шевченко Г.А.