Засідання студентського наукового гуртка «Істріан»

11 жовтня 2019 року відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка «Істріан», на якому було представлено презентацію доповіді «Покрова Пресвятої Богородиці». Матеріал підготували студенти 512 гр. Дмитро Количев, Олег Русецький та Даниїл Протасов. Під час презентації вони розповіли про походження релігійного свята, про народні традиції та звичаї, які були пов’язані з цим святом. Особливий наголос було зроблено на тому, яку роль це релігійне свято відігравало у світогляді українського козацтва. У зв’язку з тим, що засідання гуртка відбулось напередодні державного свята – Дня захисника України, доц. Шишко О.Г. розповів про історичний та духовний зв’язок між релігійним святом, Днем українського козацтва та Днем захисника України.