Сертифікати Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2019» вручені студентам-учасникам

У квітні 2019 року членами жюрі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2019» були підведені підсумки конкурсу.

Нагадуємо. Конкурс проводиться під егідою Black Sea Universities Network  – об’єднання закладів вищої освіти Чорноморського регіо­ну, а саме Албанії, Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Греції, Мол­дови, Румунії, Сербії, Російської Федерація, Туреччини та України.

Засновником Конкурсу є ОНАХТ. Співорганізаторами Конкурсу є: Білоруський державний економічний університет (Білорусь); Гомельський державний технічний університет ім. П. Й. Сухого (Білорусь);- Русенський університет «Ангел Канчев» (Болгарія);- Університет харчових технологій (м. Пловдів, Болгарія); Алматинський технологічний університет (Казахстан); Технологічний інститут Нінбо Чжецзянського університету (Китай); Технічний університет Молдови (Молдова); Університет прикладних наук і мистецтв (м. Мутенц, Швейцарія); Аріельский університет (Ізраїль); Телавський університет ім. Я. Гогебашвілі (Грузія); Познанський університет природничих наук (Польща).

Конкурс проводиться щорічно. У Конкурсі беруть участь студенти ЗВО незалежно від форм власності та підпорядкування, які на завершення другого етапу Конкурсу є студентами.

Конкурс проводиться в ОНАХТ.

Конкурс проводиться за наступними напрямами: харчова наука і технології; економіка і управління; автоматизація, електромеханіка та розробка робототехнічних систем; ІТ технології та кібербезпека; енергетика та енергоефективність; екологія та охорона навколишнього середовища.

В цьому році, кафедра підготувала до участі в  Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2019» трьох студентів: Житкевич А., Корнецову К.(Факультет Технології та товарознавство харчових продуктів, та продовольчого бізнесу) та Крилова Н.( Електронно-холодильне відділення Одеського технічного коледжу ОНАХТ). Тема студентської конкурсної роботи: «Психологічний вплив інформаційно-комунікаційних технологій на самоосвіту людини».  Науковий керівник – Черняк Галина Анатоліївна. Робота була підготовлена англійською мовою.

11 червня 2019 р. на засіданні кафедри, завідувач кафедри, професор  кафедри Соловей А.О. вручив сертифікати Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2019» учасникам цього конкурсу студентам Анастасії Житкевич, Катерині  Корнецової,  Никиті Крилову.