Англійська мова-як засіб отримання гуманітарних знань

Інтернаціоналізація вищої освіти висунула перед викладачами кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ нове завдання: більше приділяти уваги розвитку професійних навичок спілкування англійською мовою, використовувати іноземну мову не тільки як предмет освоєння, але і як засіб отримання знань з різних дисциплін.

На сьогоднішній день викладачі кафедри Соловей А.О., Ботіки Т.С., Мамроцька О.А., Іванов Є.В., Шевченко Г.А., Мельник Ю.М., Тодорова С.М., Пурцхванідзе О.В., Дружкова І. С., Дмитрашко С.А. вже розробили англійською мовою свої навчальні дисципліни, робочі програми та методичні посібники.

– Безперечно, вчитися і вчити англійською мовою непросто. Однак, почуття, що ми можемо подолати ці складності, мотивує як студентів, так і викладачів, – зазначив завідувач кафедри соціології, філософії та права професор Соловей А.А.

Галина Черняк