Круглий стіл “Нормативи оформлення наукових публікацій”

6 червня 2019 року, для всіх членів колективу навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е.Вейнштейна ОНАХТ, директором ННІПЕіМ ім. Г. Е. Вейнштейна, доцентом Каламан О.Б. та доцентом кафедри  інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ Ольшевською О.В. було проведено засідання круглого столу за темою “Нормативи оформлення наукових публікацій”.
Учасники засідання були проінформовані про сучасні рекомендації з підготовки та оформлення наукових статей у журналах, індексованих в міжнародних наукометричних базах даних.

Викладачі кафедри соціології, філософії та права взяли активну участь в роботі круглого столу, тому що щорічно кожен член кафедри готує до публікації від двох до п’яти наукових статей.

Завідувач кафедри соціології, філософії та права Соловей А.О., висловлюючи загальну думку, подякував організаторам і головного промовця Ольшевську О.В. за виступ з актуальним, науково – методичним повідомленням по нормативам оформлення наукових публікацій.