Пам’яті видатних вчених: розширене засідання філософського клубу «Логос» на кафедрі соціології, філософії і права

22 травня 2019 року на кафедрі соціології, філософії і права пройшло розширене засідання філософського клубу «Логос», присвячене пам’яті видатних вчених-гуманітаріїв, діячів ОНАХТ: кандидата філософських наук, доцента Миколи Федоровича ІОРДАТІЯ, кандидата історичних наук, професора Георгія Віталійовича АНГЕЛОВА, доктора філософських наук, професора Віталія Михайловича Чугуєнка.

У засіданні активну участь взяли члени клубу, викладачі, співробітники та науковці кафедри, студенти, аспіранти, студенти-іноземці ОНАХТ. Модератором розширеного засідання філософського клубу стала Г.А. Шевченко, кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри соціології, філософії і права. Захід відвідала О.Б. Каламан, директор навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна.