Науково-практична конференція студентської молоді коледжів ОНАХТ “Історія Одеси в особах”

16 травня 2019 р. Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій в шостий раз проводить міжвузівську історичну науково-практичної конференції студентської молоді “Історія Одеси в особах”. Активну участь у конференції беруть студенти Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій, Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу, Механіко-технологічного коледжу, Одеського технічного коледжу ОНАХТ та Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. Слід зазначити активну участь викладачів, які підшотували студентів: Юлія Виходцева, Віктор Мирошниченко, Тамара Левчук та Олена Кічук.