Нетворкінговий майданчик кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ «МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ЗУПИНИТИ БУЛІНГ»

23 квітня 2019 року відбулась зустріч на нетворкінговому майданчику кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ «МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ЗУПИНИТИ БУЛІНГ».

В привабливої до спілкування атмосфері зібрались фахівці в області філософії, психології, соціології, педагогіки кафедри і циклових комісій коледжів Одеської національної Академії харчових технологій.

У числі спікерів заходу були БАЛЬБУЗА О.М. –  методист Центру практичної психології і соціальної роботи КЗВО

«Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», доктор філософії в галузі психології;  КАПУЛЯК В.П. –  начальник відділу ювенальної превенції Головного Управління Національної поліції в Одеській області,  полковник поліції; СОЛОВЕЙ   А.О. –  завідувач кафедри   соціології, філософії і права,  професор кафедри; ЧЕРНЯК Г.А. – к.і.н., доцент, професор кафедри; ШЕВЧЕНКО Г.А. – к.ф.н, доцент, професор кафедри;  ЧЕРКАСЬКИЙ А.В.- к.і.н., доценткафедри; ОСАДЧА І. А. – ст. викладач кафедри.

В дискусії прийняли участь викладачі Одеського технічного коледжу МАЗУРЕНКО Л.І. та БОРОВИК Л.В.; Одеського механіко-технологічного коледжу – КИЧУК О.М., МЕЛЕНТЬЕВА К.М., ШМИДТ Є. О.; коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій –СОЛОВ’ЄНКО  О.Ф.

У дискусії, також, взяли участь студенти факультету менеджменту, маркетингу та логістики.