Засідання круглого столу підсекції права кафедри соціології, філософії і права в рамках міжвузівської наукової студентської конференції 2018-2019 н.р.

28 березня 2019 року відбулося засідання круглого столу підсекції права кафедри соціології, філософії і права в рамках міжвузівської наукової студентської конференції 2018-2019 н.р. Теми виступів і обговорень на конференції були пов’язані з питаннями державного управління, організаційними принципами функціонування апарату державного управління, правовими та неправовими формами державного управління та ін.

У засіданні круглого столу взяли участь в.о.зав. кафедри, професор кафедри Соловей А.О., професор кафедри Черняк Г.А., доценти Іванов Є.В. та Стояно О.О., ст. вікладачі Ботика Т.С. та Осадча І.А.

Засідання круглого столу провела ст. викладач кафедри Орлова В.О.