ПЛАН патріотичного виховання студентської молоді ОНАХТ на 2020 р.

ПЛАН

проведення заходів з патріотичного вихавання студентської молоді ОНАХТ на 2020 рік

№ п/п Назва заходу Час проведення Місце проведення Відповідальний
1. Кураторські години з нагоди 76-ї річниці звільнення Одеси та Одеської області від румунських й німецьких військ та нацистських загарбників 8-10 квітня Навчальні аудиторії Леонова Л.Є. Ботіка Т.С.
2. Студентська науково-практична конференція, присвячена 76-й річниці звільнення Одеси від нацистських загарбників 9 квітня Будинок офіцерів, конференц-зала Ботіка Т.С., Мамроцька О.А
3. Тематичні бесіди в академічних групах з нагоди 76-ї річниці звільнення Одеси від нацистських загарбників 8-10 квітня Навчальні аудиторії Шишко О.Г.
4. Кураторські години присвячені 81-й роковині початку та 75-й річниці закінчення ІІ світової війни 2-4 вересня Навчальні аудиторії Леонова Л.Є., Ботіка Т.С.,Агеєва І.М., Дьяченко Ю.В.
5. Тематичні бесіди в академічних групах з нагоди Дня захисника України 6-9 жовтня Навчальні аудиторії Леонова Л.Є., Ботіка Т.С., Шишко О.Г.
6. Студентська науково-практична конференція, присвячена 79-й річниці героїчної оборони Одеси та 76-й річниці визволення України від фашистських загарбників 28-30 жовтня Конференц -зала Ботіка Т.С.,Мамроцька О.А., Шишко О.Г.
7. Засідання круглого столу, присвяченого 103-й річниці проголошення УНР 19-20 листопада Ауд. А-314 Мамроцька О.А., Ботіка Т.С., Шишко О.Г.
8. 75 річниця закінчення Другої світової війни 2-4 вересня Навчальні аудиторії Соловей А.О

Зав. кафедри соціології, філософії і права, Голова РГОіВ

А.О. Соловей