21 березня 2019 р. к.ф.н.,старший викладач Лар’яновський І.С. провів майстер-клас у СШ № 50 м. Одеси

Були запрошені учні 10 класів. Майстер-клас проходив у формі вільної філософської дискусії.

Присутні учні самі обрали тему обговорення, яку було сформульовано у вигляді наступного запитання: “Чи має сучасна людина дотримуватись моральних норм, чинавпаки – моральні норми слід відкинути, бо вони обмежують свободу і заважають вільному розвитку особистості?” Після заверешення дискусії, до якої так або інакше долучилися всі присутні, ст. викл. Лар’яновський І.С. проінформував учнів про конкурентні переваги спеціальностей, за якими студенти ОНАХТ навчаються на факультеті менеджменту, маркетингу та логістики.