Історична вікторина з нагоди Дня кафедри

26 березня 2019 року з нагоди Дня факультету Менеджменту, маркетингу і логістики та Дня кафедри соціології, філософії і права пройшла історична вікторина. Її учасниками стали студенти групи ЕМ-161. Під час вікторини її учасники не лише презентували свій факультет, але й вирішували тестові завдання з історії України, відповідали на питання, брали участь у дискусії. Крім того, кожна команда читала вірші і навіть співала пісні про наше улюблене місто. В.о. зав каф. Соловей А.О., старші викл. Ботіка Т.С. та Мамроцька О.А., які наполегливо працювали у складі журі, відмітили високий рівень підготовки студентів до вікторини, а також виділили творчий підхід, який продемонстрували учасники кожної з команд.