Засідання філософського клубу «Логос»

20 березня 2019 року професор кафедри, к.ф.н. Шевченко А.А. провела засідання філософського клубу «Логос». Тема: «Що б ти хотів змінити в цьому світі, якщо б міг?». В ході засідання учасники з’ясували, що більшість по-різному ставляться до затвердження «Якщо хочеш змінити світ – почни з себе». Одні вважають це вислів дурістю, яку пропагують можновладці. Інші вважають, що сам ти можеш змінитися, але ось переконати інших – завдання на межі фантастики.
Керівник засідання підвела учасників до широкої дискусії, задаючи, начебто прості питання: а якби твій особистий приклад міг би на щось вплинути, то що ти зміниш? Зрештою, іноді досить підняти лежачу біля урни банку і кинути всередину, щоб інші почали цілитися. Але що ти б захотів змінити? Це було б щось глобальне, тривіальне або

проста дрібниця, яка здатна врятувати планету? Наприклад, щоб люди перестали стрясати повітря порожніми обіцянками і т.д.

В засіданні клубу прийняла участь доцент кафедри  к.ф.н. Пурцхванідзе О.В.