Зустріч, присвячена 90-річчю від дня народження, завідувача кафедри політичної соціології і права ОНАХТ (1979 – 2003 рр.) академіка Чередниченка А.П.

14 березня 2019 року в аудиторії А-311 пройшла зустріч викладачів кафедри соціології, філософії та права ОНАХТ, студентів, аспірантів, викладачів циклових комісій суспільно-гуманітарних дисциплін коледжів ОНАХТ, присвячена 90-річчю від дня народження професора, академіка Академії політичних наук, завідувача кафедри політичної соціології і права ОНАХТ (1979-2003гг). Чередниченка Анатолія Павловича.

На зустрічі були присутні Агєєва І.М., декан ф-ту ММІЛ, к.е.н., доцент; Голова Одеського обласного відділення Національної Спілки журналістів України, заслужений журналіст України Работін Ю.А.; Соловей А.А., професор кафедри , в.о. зав.кафедрою соціології, філософії та права; Ніна Михайлівна Ангелова, вдова заслуженого діяча культури України, професора, доктора філософії, зав. кафедри соціології, філософії і права (1972-1979, 2003-2018 рр.), понад 20 років проректора з науково-педагогічної, виховної роботи та соціального розвитку Одеської Академії харчових технологій, Голови Ради кафедр гуманітарних наук вузів одеського регіону, члена Ради ректорів і комісій МОН України за різними напрямками ВУЗівської діяльності, члена Національної Спілки журналістів України, дійсного члена академії інженерних наук України та Української академії економічної кібернетики – Георгія Віталійовича Ангелова.

Перед присутніми виступили: Агєєва І.М., – декан ф-ту ММІЛ, к.е.н. доцент; Соловей А.А., – професор кафедри, в.о. зав.кафедрою соціології, філософії та права; Черняк Г.А., – професор кафедри соціології, філософії та права ОНАХТ, член Національної Спілки журналістів України, член Асоціації морських журналістів України; Кирилюк О.С. – доктор філософських наук. професор ОНАХТ; Работін Ю.А., – Голова Одеського обласного відділення Національної Спілки журналістів України, заслужений журналіст України.

А також гості Пам’ятною зустрічі: Чередниченко Галина Анатоліївна, к.е.н., доцент, дочка Чередниченка А.П., доктора філософських наук, професора, Академіка, творця Південноукраїнського філіалу Української академії політичних наук, завідувача кафедри політичної соціології і права ОНАХТ 1979 -2003 рр .; Клейменова Світлана Миколаївна, к.ю.н., доцент ОНУ ім І.Мечникова (1996 – 2004рр.-  асистент кафедри політичної соціології і права ОНАХТ), Матковський Володимир Михайлович доцент кафедри соціології, філософії та права (1974 – 2012 рр.).

Учасникам зустрічі було продемонстровано авторський короткометражний фільм професора кафедри соціології, філософії та права Черняк Г.А. «Пам’яті вчених кафедри соціології, філософії та права Академії».

Технічний супровід заходу забезпечили студенти групи ТМ-25 Житкевич Анастасія, Коренцова Катерина і Ольховський Іван.

Зустріч, присвячена 90-річчю від дня народження професора, академіка Академії політичних наук, завідувача кафедри політичної соціології і права (1979-2003 рр.) Чередниченка Анатолія Павловича пройшла в теплій, дружній обстановці.

0000111jpg
_DSC0048  АААА