Закінчилася екзаменаційна сесія

Ті студенти, які системно працювали протягом усього семестру добре впоралися з випробуванням під час своєї першої екзаменаційної сесії. А, той, хто з якихось причин, ставився безвідповідально до відвідування лекцій, роботі на практичних заняттях, тому довелося неабияк попітніти під час складання іспиту з курсу «Психологія і соціологія».

Студенти ЕМ 131,132, 134 протягом усього семестру працювали напружено і до виконання навчального навантаження поставилися серйозно. Тому іспит з даного курсу проходив без будь-яких ускладнень. Найбільших успіхів досягли: ЕМ 171 Битюкова Юлія, Денисюк Юлія, Кафарова Аліна, Комарова Софія, Притула Катерина,
ЕМ 172 – Бондаренко Анастасія, Манженко Кирило, Назар Юлія, Шуваева Анастасія
ЕМ 174 – Берладин Станіслав, Герасимов Дмитро, Сербін Михайло, Школенко Олег, Явтух Сергій

Результатами залишився задоволений викладач, професор кафедри соціології, філософії та права Черняк Галина Анатоліївна та студенти.

Бажана фраза для кожного студента: «Ви здали іспит. Давайте Вашу залікову книжку »- прозвучала для кожного студента груп ЕМ 131,132, 134.