Викладачі кафедри відвідали  семінар  з використання технологій  дистанційного навчання

6 грудня 2018 року з викладачами кафедри соціології, філософії і права був проведений семінар з використання технологій  дистанційного навчання.

Семінар провів Директор Центру Дистанційного Навчання, канд.фіз.-мат.наук, доцент  Корнієнко Юрій Костянтинович.

На семінарі були запропоновані методичні рекомендації щодо   організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання.

Викладачі кафедри ознайомилися з рекомендаціями щодо структури курсу електронного навчання, як створювати різні тести і тому подібне.

Особлива увага була надана питання щодо створення «Есе», посилання на зовнішні електронні ресурси, підключення студентів до дистанційних курсів, налаштування в Журналі оцінок.

Викладачі кафедри висловили подяку керівнику Центру Дистанційного Навчання канд.фіз.-мат.наук, доцену  Корнієнко Ю.К.

за професійне проведення методичного семінару, в зв’язку з підготовкою викладачів кафедри до проведення занять в зимово-весняний період.

Дс 0013 ДС 0011 дс 008 Дс 0010 Дс 0012 ДС 007 ДС 0014 ДС 005 Дс 004 Дс 009