Традиції та інновації у дзеркалі сучасного гуманітарного знання

Під такою назвою, 13 листопада 2018 року, на кафедрі соціології, філософії і права пройшов науково-теоретичний семінар викладачів кафедри та  викладачів гуманітарних циклів коледжів Академії.

Темою обговорення вчених стала тема, пов’язана з традиціями та інноваціями у сучасному гуманітарному знанні.

Вперше в засіданні  науково-теоретичного семінару взяли участь аспіранти та студенти Академії.

З науковими доповідями виступили доценти Іванов Є.В.,  Черкаський А.В., Шишко А.Г., Дружкова І.С., ст. викладач Лар’яновський І.С.

З особливою увагою присутніми  були заслухані теми виступів Бурундукової Марини Михайлівні,  викладача вищої категорії, викладача методиста Одеського технічного коледжу – «Взаємодія традиційних та інноваційних технологій викладання  української мови студентам нефілологічних спеціальностей» ; Спірженко Раїси Іванівні, викладач вищої категорії Одеського технічного коледжу – «Нетрадиційні форми навчання у викладанні суспільних дисциплін; Кичук Олени Миколаївні, викладача вищої категорії Одеського механіко-технологічного коледжу – «Шляхи цілісного сприйняття студентами історичних явищ і процесів»,   та студентів  групи ТМ 25  Житкевич Анастасії  – «Деякі особливості впливу інформаційного простору соціальних мереж на самоосвіту студентів», та Корнецової Катерини і  Ольховського Івана – «Вплив інформаційного перевантаження, як ризок психологічної безпеки людини».

В обговоренні  науково-теоретичної теми взяли участь викладачі кафедри: Соловей А.О., Черняк Г.А., Шевченко Г.А, Ботіка Т.С., Пурцхванідзе О.В., Орлова В.О., Мордовець М.В.

Модератором науково-теоретичного семінару кафедри був к.і.н., доцент Івнов Є.В.