Підсумки  обласного етапу Всеукраїнського  творчого конкурсу «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

Сьогодні, на кафедрі соціології, філософії і права ОНАХТ, було підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського творчого конкурсу «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

Цей конкурс запропонований Міністерством юстиції України в рамках загально просвітницького проекту «Я маю право!».

До цього конкурсу долучились студенти факультету «ММіЛ» та «ІТХі РГБ».

У заході прийняла участь директор інституту ім. Г.Н.Вейнштейна, к.е.н., доц. Каламан Ольга Борисівна , викладачі кафедри СФіП, а також, спеціальна гостя – начальник Управління державної реєстрації нормативно-правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Швець Надія Василівна.

На заході зі своїми презентаціями виступили студенти групи ЕМ-371 Полоус Дар’я, Прунчак Микита, Григоренко Микита, а також, студентка групи ГРС-203 Слепенкова Лідія.

Презентації студентів отримали високу оцінку представника Головного територіального управління в Одеській області.

Від імені всього професорсько-викладацького складу кафедри студентам, учасникам конкурсу, були вручені подарункові книги, написані співробітниками кафедри і випускниками Академії.

У заході взяли участь викладачі кафедри: Соловей А.О., Черняк Г.А., Пурцзванідзе О.В., Черкаський А.В., Ботіка Т.С., Мордовець М.В., Петракова Є.Р., Гуртова О.В. Модератор заходу – старший викладач кафедри Осадча І.А.