Відкрита лекція к.і.н., доцента, професора кафедри Солов’я А.О. з курсу «Історія України та українська культура»

2 жовтня 2018 року. згідно, плану-графіка проведення відкритих лекцій, викладачами кафедри соціології, філософії та права, професор кафедри Соловей А.О. для студентів ГРС -101,102 провів відкриту лекцію «Національно-визвольна війна українського народу під проводом Б.Хмельницького».

На лекції були присутні: професори кафедри  Шевченко А.А., Черняк Г.А., доценти Черкаський А.В., Тодорова С.М., Іванов Є.В., Мордовець М.В., Петракова Є.Р., ст.викладачі Ботіка Т.С., Осадча І.А.,Орлова В.А. а так само Бурдова Н.М., Гуртова О.В.,Бондаренко В.М.

Після закінчення лекції викладачі кафедри обговорили прочитану лекцію к.і.н., доцентом, професором кафедри Солов’єм А.О.