Одеські катакомби – славетна сторінка нашої історії

24 та 25 вересня 2018 року студенти Одеської національної академії харчових технологій в рамках вивчення курсу «Історія України та української культури» за ініціативою студентського профкому відвідали Музей партизанської слави в с.Нерубайське. Одеські катакомби – унікальна  сторінка нашої історії. Це один з найбільших підземних лабіринтів на Земній кулі. Їх протяжність перевищує знамениті Римські і Паризькі катакомби. Одеські катакомби – це справжній «паралельний світ» під землею.

Екскурсія до Музею партизанської слави у с.Нерубайське ознайомила студентів з цікавими та маловідомими фактами.

imgonline-com-ua-Resize-7dPQG2uc2csu3S2 imgonline-com-ua-Resize-NZOkJzeHu8IY imgonline-com-ua-Resize-PA5Mk468oN

imgonline-com-ua-Resize-Ta8Y5mt5dt6obqYg imgonline-com-ua-Resize-flvusLXdKpK imgonline-com-ua-Resize-JfyvPbx6005U5JFP imgonline-com-ua-Resize-ISQwfWHSYv imgonline-com-ua-Resize-JAVcw7OEWvML