Відкрита лекція Черняк Г.А. по курсу «Психологія і соціологія»

Згідно, плану-графіка проведення відкритих лекцій, викладачами кафедри соціології, філософії та права,19 вересня 2018 року. к.і.н., доцентом, професором кафедри Черняк Г.А. для студентів ЕМ 171,172,174 була прочитана відкрита лекція «Соціально-психологічні аспекти спілкування».

На лекції були присутні: в.о. завідувача кафедри, професор Соловей А.О, професор Шевченко А.А., доценти Черкаський А.В., Тодорова С.М., Іванов Є.В., Мордовець М.В., Петракова Є.Р., ст.викладач Осадча І.А., а так само Бурдова Н.М., Гуртова О.В.

Лекція носила проблемний характер. За змістом, характеризується науковістю, доступністю в сприйнятті і переконливістю викладу. Теоретичні узагальнення, супроводжувалися ілюстративними матеріалами, фактами, прикладами. Емоційне забарвлення лекції, які поєднувалися з глибоким науковим змістом, створювали єднання думки, слова і сприйняття студентами, а використання різних методів композиції в лекції дало можливість лектору зробити її оригінальною.