Круглий стіл «11 фактів до основного закону України»

17 травня 2018 року старший викладач Орлова В.О. та начальник юридичного відділу Михайлова В.Л. в рамках роботи Правового виховання в ОНАХТ на 2018 рік провели круглий стіл на тему: «11 фактів до основного закону України». Слухачами були студенти групи  ЕМ-191.

Студентів ознайомили з тим, що: 28 червня Україна відзначає День Конституції. Конституція України була прийнята Верховною Радою о 9:20 ранку 28 червня 1996 року. Конституція 1996 року стала першою загальновизнаною у всьому світі Конституцією незалежної української держави. Вона визначає основи суспільного і державного ладу, права і свободи людини і громадянина, порядок організації і функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

imgonline-com-ua-Resize-q3AzsRciy3EDO52 imgonline-com-ua-Resize-xIHUc7UHRZB imgonline-com-ua-Resize-lk9tufYyIn