«Сімейне право» з психологічних і юридичних аспектів

Студентська молодь відкриває нові сторінки життя, тому потребує важливої інформації, душевних порад і знань щодо психології і права. Студенти 121 (факультет НТТіТ), 421, 429 (факультет НГта Е) груп слухали тему «Сімейне право» з психологічних і юридичних аспектів, адже можна уникнути багатьох проблем і труднощів, якщо отримати своєчасно й сприйняти поради щодо психології сімейних стосунків. Лекція, яку прочитала старший викладач С. А. Дмитрашко викликала жваву реакцію, обговорення і творчий порив передати моделі сім’ї через розташування хлопців і дівчат у «родовому колі», що відображено на фото. Молодь також отримала нові цікаві рекомендації щодо психосоціотипів (соціоніка), що дозволить розуміти себе та інших людей і, головне, творити такі стосунки, аби «ми ніколи не розлучались».

Ми_-_рiзнi,_але_ми_-_вiдданi_й_вiрнi! 0001