V науково-методична конференція «Перспективи розвитку коледжів та їх роль у здобутті вищої освіти»

Сьогодні, 4 квітня 2018 року, викладачі кафедри соціології, філософії і права взяли активну участь у роботі V науково-методичної конференції «Перспективи розвитку коледжів та їх роль у здобутті вищої освіти», яка відбулась  на базі коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНАХТ.
Для учасників та гостей конференції була проведена екскурсія до музею коледжу.
Під час роботи конференції представлені доповіді розкривали проблеми підготовки фахівців та шляхи вдосконалення освітнього процесу в коледжах академії. Розроблені рекомендації допоможуть вдосконалити навчально-виховний процес у коледжах ОНАХТ.
imgonline-com-ua-Resize-7x09H18t1NvMb8w imgonline-com-ua-Resize-F2T70KUtUQT4nH imgonline-com-ua-Resize-Ikr1XXQGWoR