Шевченківські читання 2018 р.

imgonline-com-ua-Resize-aHurVYfopIRi4SНа кафедрі соціології, філософії і права пройшли щорічні Шевченківські читання з нагоди 204-ї річниці від дня народження всесвітньовідомого митця Тараса Шевченка. Вірші й поеми відомого Кобзаря відомі кожному з нас.

Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.

Розпочав урочистість завідувач кафедри Г.В. Ангелов, який зазначив: «Надбання великого Кобзаря ідентифікують нашу країну в світі, демонструють її багатий потенціал». З цікавими повідомленнями перед присутніми виступили професори кафедри А.О. Соловей, Г.А. Черняк, Г.А. Шевченко, доценти Ю.М. Мельник, Є.В. Іванов та інші.

imgonline-com-ua-Resize-IF8joVIq07Ql5Ouimgonline-com-ua-Resize-VDZNTTUvbz