Правова гра «Я маю право» щодо Всеукраїнського тижня права

21 листопада на кафедрі пройшла правова гра «Я маю право» згідно «Плану заходів правової освіти студентської молоді ОНАХТ на 2017 рік».

Для участі в конкурсах було створено три команди, серед яких проходили змагання з правознавства. Гра складалась з конкурсів, таких як: «Правова розминка», «Життя навчить», «Юридичний аукціон», «Із практики слідчого» та ін.

Підсумки конкурсів гри підводило журі, яке очолив професор Г.В. Ангелов. До складу журі війшли директор ННІ прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна О.Б. Каламан, ст. викладач кафедри СФіП В.О. Орлова. Ведуча та організатор заходу – ст. викладач кафедри СФіП І.А. Осадча.

Переможцем була обрана команда групи ГРС-203. Друге місце зайняла команда групи ГРС-202, третє – ГРС-201.

imgonline-com-ua-Resize-wwMwnmk1vFY  imgonline-com-ua-Resize-CruWkzglmx imgonline-com-ua-Resize-gGPVg4o93M

І.А. Осадча, старший викладач кафедри соціології, філософії і права