Лекція «Розвиток сучасного антикорупційного громадянського руху в Західній Європі»

21 листопада 2017 року згідно плану заходів до Всеукраїнського тижня права на кафедрі Соціології, філософії і права ОНАХТ відбулась лекція «Розвиток сучасного антикорупційного громадянського руху в Західній Європі».

На заході були присутні студенти Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна. Доповідачі: Ангелов Г.В. – завідувач кафедри, Осадча І.А. – старший викладач кафедри, Шевченко Г.А. – професор кафедри, Тодорова С.М. – доцент кафедри, Мельник Ю.М. – доцент кафедри, Каламан О.Б. – директор Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна.

img_6042.bno img_6035.YcY img_6055.lC3