«Запорожець за Дунаєм» в Одеському академічному музично-драматичному театрі ім. В.Василька

В рамках вивчення дисципліни Історія України та української культури студенти відвідали виставу «Запорожець за Дунаєм» в Одеському музично-драматичному театрі ім. В.Василька. «Запорожець за Дунаєм» – це комічна опера, сповнена щедрого українського гумору, в якій діють колоритні народні персонажі, звучать українські мелодії (прекрасні пісні-арії, дуети, хори). Комедійні ситуації, щирий і доброзичливий гумор, народні характери, створені блискучим акторським ансамблем, прекрасна музика, пронизана українським національним колоритом і мелодійністю, гармонійне звучання театрального оркестру – все це зробило музичну виставу «Запорожець за Дунаєм» справжньою окрасою сцени Одеського українського музично-драматичного театру. По закінченні вистави студенти були сповнені неповторних вражень.

Студенти ОНАХТ на виставі «Запорожець за Дунаєм»   Студенти ОНАХТ на виставі «Запорожець за Дунаєм»