VI Всеукраїнський турнір з історії

З 7  по 9 листопада 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся VI Всеукраїнський студентський турнір з історії. Вже не перший рік турнір проводиться з метою залучення студентської молоді до активної дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань, розширення контактів студентства. Мета турніру – стимулювання майбутніх молодих науковців до роботи, зустріч з представниками різних наукових шкіл, обмін досвідом та ідеями, а також ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в історичній галузі знань.

У цьому році у турнірі взяли участь 44 команди вищих навчальних закладів з усіх регіонів України.

ОНАХТ представляла команда у складі Резвих Вікторії (факультет ММіЛ), Христової Ганни (факультет ММіЛ) та Калити Катерини (факультет ТЗіЗБ). Наші студенти продемонстрували не тільки глибокі знання з історії, а й вміння дискутувати, обґрунтовувати думку, полемізувати. Юні поціновувачі історії показали добре знання матеріалу, який виходив далеко за межі навчальної програми, масштабне мислення, майстерне володіння словом, толерантність у веденні дискусії, цілеспрямованість у досягненні. Всім учасникам були вручені іменні сертифікати. 14 листопада на черговому засіданні кафедри Соціології, філоософії і права студентів привітали та побажали подальших успіхів.

вручение победительницы сртификат историки 01

Т.Ботіка, к.і.н., ст.викладач кафедри