Студенти групи ФЕБ 231 познайомилися з роботою Міжнародного Чорноморського транспортного форуму 2017 – TRANS EXPO ODESSA

Заняття на тему «Україна в системі міжнародних політичних і економічних відносин» по курсу «Політологія» для студентів групи ФЕБ 231 пройшло в рамках Міжнародного Чорноморського транспортного форуму 2017 – TRANS EXPO ODESSA.

Студенти побували на XX міжнародній виставці з транспорту і логістики «ТрансУкраїна 2017», міжнародній спеціалізованій виставці «Трансрейл Україна 2017», спеціалізованій виставці «Комерційний і муніципальний транспорт 2017», XX міжнародною конференцією «Транспортна система України в системі трансконтинентальних транспортних маршрутів», XIV Міжнародній виставкою по судноплавству, суднобудуванню й розвитку портів «Одеса 2017».

Крім цього, студенти ознайомилися з проектами інвестування в транспортну галузь України, участі державних банків в інвестуванні інфраструктурних проектів, реформування морської галузі України як основи для залучення інвестицій країн учасниць форуму.

ФЭБ 010 ФЭБ 09 ФЭБ 011  ФЭБ 06 ФЭБ 07 ФЭБ 005 ФЭБ 003 ФЭБ 002 ФЭБ 08 _ФЭБ 001

Г.А.Черняк, к.і.н., доцент, професор кафедри соціології, філософії та права