Урокі життя для аспірантів на заняттях Психолого-педагогічного семінару-практикуму

Закінчив роботу Психолого-педагогічний семінар-практикуму 2016-2017 начального року для аспірантів Академії. Під час його роботи для слухачів використовувалися методи практичної психодіагностики, спрямованої на вирішення двох проблем – діагностика психічних станів і діагностика міжособистісних відносин в групі, що, на наш погляд, допомагає слухачам освоїти основні механізми і процеси соціопсихичного розвитку особистості, розширює і поглиблює психологічну підготовку аспірантів технічного вузу, які мають певні предметно-практичні особливості мислення, інтереси, спрямованність.
У рамках курсу слухачі опановували практичний матеріал, пов’язаний з структурними компонентами особистості, екстраверсія і нейротизм, комплексними псіхорегуляційними можливостями, самооцінкою, професійною спрямованістю, мотивацією успішної діяльності, психологією конфлікту, спілкування, специфікою психології навчальної, науково-дослідної та виховної роботи, факторами, що впливають на гармонійність-дисгармонічність міжособистісних відносин учасників освітнього і наукового процесу.
Заняття з аспірантами проводили завідувач кафедрою соціології, філософії та права професор Ангелов Г.В., та к.і.н., доцент, професор кафедри Черняк Г.А. Велику увагу роботі з аспірантами приділяла завідуюча відділом аспірантури і докторантури Академії доцент Лівенцова О.О.
Курс Психолого-педагогічного семінару-практикуму 2016-2017 начального року пройшли, закінчили та отримали свідоцтва про закінчення аспіранти:
Андріянова Анастасія Іванівна, кафедра готельно-ресторанного бізнесу,
Брицький Сергій Володимирович, кафедра комп’ютерної інженерії,
Буйлук Андрій Олександрович, кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування,
Г олубков Павло Сергійович, кафедра автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем,
Грудка Богдан Геннадійович, кафедра кріогенної техніки,
Казак Юлія Сергіївна, кафедра комп’ютерної інженерії,
Капчан Владислав Ігорович, кафедра технології ресторанного і оздоровчого харчування,
Ковальова Василина Петрівна, кафедра технології переробки зерна,
Ковальчук Дмитро Андрійович, кафедра автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем,
Козаченко Ілля Сергійович, кафедра холодильних установок і кондиціювання повітря,
Мельник Людмила Анатоліївна, кафедра технології м’яса, риби і морепродуктів,
Мінєв Олександр Борисович, кафедра термодинаміки та відновлювальної енергетики,
Озолін Микита Євгенович, кафедра теплоенергетики та трубопровідного транспорту енергоносіїв,
Орловська Юлія Віталіївна, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту,
Остапенко Вікторія Анатоліївна, кафедра технології вина та енології,
Поплавська Світлана Олександрівна, кафедра технології ресторанного і оздоровчого харчування,
Пилипенко Борис Олександрович, кафедра кріогенної техніки,
Ревенко Ганна Андріївна, кафедра технології зберігання зерна,
Селіхов Сергій Володимирович, кафедра менеджменту і логістики,
Тишко Дмитро Павлович, кафедра кріогенної техніки,
Трубнікова Анастасія Анатоліївна, кафедра технології молока, жирів і парфумерно-косметичних засобів,
Трандафілов Володимир Володимирович, кафедра Холодильних установок і кондиціювання повітря.

Всі викладачі кафедри соціології, філософії та права вітають молоде покоління майбутніх науковців Академії та бажають їм великих відкриттів та успіхів у житті.
Аспиранты 2017 Ас004 ААА Ас 005 ААА

Ас 001 ААА Ас 002 Ас 003 АААА

Ас 007 ААААА

Г.А.Черняк – керівник Психолого-педагогічного семінару-практикуму для аспірантів ОНАХТ,к.і.н., доцент