Вечір з нагоди 295-річчя Г.С. Сковороди

На факультеті інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ разом з кафедрою соціології, філософії і права та кафедрою українознавства та лінгводидактики було проведено святковий театралізований вечір з нагоди 295-ї річниця видатного українського просвітителя, філософа, поета, педагога Г.С. Сковороди. Під час святкування знайшлося місце різностороннім підходам до проведення цього визначного заходу. На протязі всього вечора проводилося змагання між командами студентів.

Крім того, серед команд глядачів паралельно вечору провадився студентський конкурс. У суддівську колегію входила завідувачка кафедри українознавства та лінгводидактики Віват Г. І., завідувач кафедри соціології, філософії і права Ангелов Г.В., доценти Дружкова І.С. та Шишко О.Г.

Вечір українського письменника Г.С.Сковороди