Науково-практична конференція студентів

10 квітня 2017 року місто Одеса святкує 73-ю річницю визволення від нацистських загарбників. У цей весняний день 1944 р. одесити радісно зустрічали довгоочікуваних визволителів – війська 3-го Українського фронту під командуванням свого земляка, генерала армії Р.Я. Малиновського. У цей знаменний день завершилася блискуча військова операція – Одеська визвольна, важливий етап ІІ світової війни. Цій видатній події була присвячена науково-практична конференція студентів ОНАХТ, яка відбулася 5 квітня у приміщенні музею-меморіалу героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї. До присутніх звернулися завідувач кафедри соціології, філософії і права, професор Г.В. Ангелов та почесний гість конференції генерал-майор В.М. Затонський, які підкреслили важливість організації подібних конференцій та необхідність вивчення історії рідного міста та держави, побажали успіхів у проведенні цього важливого заходу.

Презентації студентів були присвячені історії заснування та розвитку Одеси з найдавніших часів до сьогодення. Особливе місце було відведено проблемам періоду ІІ-ї світової війни, подвигу нашого народу у боротьбі з нацизмом, героїзму викладачів, співробітників та студентів академії в роки суворих випробувань. Студенти розповіли про історичні місця Одеси, показали своє рідне місто, як культурний центр України, розкрили маловідомі сторінки життя та творчості видатних одеситів, імена яких відомі всьому світові. По закінченню конференції було підкреслено важливість та актуальність розглянутих питань для підвищення культурного рівня, формування гуманізму та патріотизму громадянина рідної держави. Організаторам конференції було висловлено подяку та побажання успіхів.

Велике свято Одеси