Інформаційні заходи щодо правової освіти студентської молоді

10 квітня 2017 року, згідно плану заходів правової освіти студентської молоді Одеської національної академії харчових технологій на 2017 рік, старший викладач кафедри соціології, філософії і права В.О. Орлова провела виховні бесіди зі студентами факультету технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства за темами: «Європейський суд з прав людини», «Європейська конвенція з прав людини та індивідуальні заяви: перше знайомство». Студенти дізналися про міжнародний судовий орган,юрисдикція якого поширюється на всі держави-члени Ради Європи, що ратифікували Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод, і включає всі питання, які стосуються тлумачення і застосування конвенції, включаючи міждержавні справи і скарги окремих осіб. Для проведення цих заходів на кафедрі соціології, філософії і права було створено постер, який активно використовується також у проведені кураторських годин, присвячених цієї ж тематики.

Інформаційні заходи щодо правової освіти студентської молоді